بازاریابی

آشنایی اولیه با سیستم همکاری در فروش سرویس درایورشو

توضیح اولیه

با عضویت در سرویس درایورشو به عنوان مجری تبلیغات، این سرویس رو به سایر افراد معرفی کرده و هر کاربری رو که به آدرس وب‌سایت هدایت کنید، در صورتی که اون کاربر بعد از عضو شدن افزایش اعتبار داشته باشه، درصدی از این مبلغ به حساب شما واریز میشه، به همین راحتی!

زمان فعال شدن حساب

بعد از ثبت‌نام، وارد حساب خودتون بشید و با تکمیل چند فیلد ضروری در بخش «پروفایل»، حساب شما به صورت آنی فعال شده و می‌تونید شروع به کار کنید. برای شروع، توضیحاتی در قسمت «شروع بازاریابی» برای شما نوشته شده.

سهم بازاریابی

سهم شما به ازای هر افزایش اعتباری که کاربر داشته باشه، ۲۰ درصد هست. برای مثال، اگر کاربری رو که به سرویس درایورشو هدایت کنید، افزایش شارژی به میزان ۶۰۰۰ تومان داشته باشه، مبلغ ۱۲۰۰ تومان به شما تعلق می‌گیره. پس با بازاریابی و هدایت ۱۰۰ نفر، چقدر به حساب شما واریز میشه؟! مبلغ ۱۲۰۰۰۰ تومان.

زمان تسویه حساب

شما در هر زمانی که اراده کردید، می‌تونید عمل تسویه حساب رو انجام بدین! (بر خلاف خیلی از سرویس‌ها که محدودیت‌هایی در ارتباط با داشتن حداقل موجودی در حساب و یا انجام تسویه در زمان‌های مشخصی دارند). برای انجام این کار کافیه به بخش «امور مالی» برید و با وارد کردن شماره شبا یا شماره کارت خودتون، درخواست تسویه حساب رو ثبت کنید.

دیدن عملکرد بازاریابی

با ورود به پنل خودتون می‌تونید به اطلاعات لازم از عملکردتون در بازاریابی و کاربرهایی که جذب کرده‌اید، دسترسی داشته باشید. معطل چی هستین؟! همین الان ثبت‌نام کُنید...