راهنمای کتاب آیین نامه

در این قسمت با ساختار کتاب، چینش مطالب و نحوه استفاده از اون آشنا می‌شوید

کتاب آیین نامه درایورشو

ما با تمام تلاش مباحثی رو که در کتاب آیین نامه رانندگی مطرح شده، بازنگری، بازنویسی، ویرایش و خلاصه کردیم تا خیلی راحت‌تر بتونید قوانین آیین نامه راهنمایی و رانندگی رو یاد بگیرید. پس دیگه دغدغه‌ی زیاد بودن حجم کتاب، خشک بودن بیان اون و نداشتن وقت رو نداشته باشید.

به صورت سمبلیک، کل مطالب و سرفصل‌ها رو در قالب ۴ روز هفته و ۲ وعده در هر روز برای شما تدوین کردیم، به طوری که با صرف زمان حدوداً ۲۰ دقیقه در هر وعده (حالا برای یکی کمتر، برای یکی بیشتر!) می‌تونید به کل کتاب آیین نامه مسلط بشید.

راستی... برای هر قسمت از کتاب یه راهنمایی مختصر از نحوه سوال اومدن و میزان اهمیت اون قسمت طراحی کردیم که خیلی می‌تونه به شما کمک کنه.

کتاب آیین نامه جدید - آزمون آنلاین آیین نامه - راهنما

کتاب آیین نامه شما

همون‌طور که گفتیم، این آموزش‌ها تمام سرفصل‌های کتاب آیین نامه رو پوشش میدن و مباحثی مثل «فرهنگ رانندگی» و «سوالات فنی آیین نامه» رو هم به صورت سوال در آزمون های آنلاین جا دادیم! مطمئن باشید که این طوری بهتر یاد می‌گیرید.

ولی شاید هنوز این سوال براتون وجود داشته باشه که آیا نیازی به خوندن کتاب هم هست یا نه؟! از نظر درایورشو، اگه فرصت دارید حتماً این کار رو انجام بدین. ولی ما این آموزش ها و آزمون ها رو طوری طراحی و تدوین کردیم که با همین‌ها می‌تونید در بار اول و بدون غلط قبول بشید! این اطمینانی هست که درایورشو به شما میده.

بعد یاد گرفتن...

بعد از خوندن این آموزش ها، سراغ آزمون های آنلاین برید و با دیدن نمونه سوالات آیین نامه، خودتون رو محک بزنید.

رایگان!

آموزش های ۲ وعده «چهارشنبه سرِ صبح» و «چهارشنبه شب» رایگان هستن و می‌تونید از اون‌ها استفاده کنید.