اضافه کردن درایورشو به صفحه اصلی گوشی (بدون نصب برنامه)

اضافه کردن درایورشو به صفحه اصلی گوشی (بدون نصب برنامه)

همان‌طور که در صفحه دانلود برنامه اندروید هم توضیح داده‌ایم، هدف از ایجاد برنامه اندروید درایورشو دسترسی راحت‌تر کاربران به وب‌سایت درایورشو هست. چون اپلیکیشن اندرویدی درایورشو هم نیاز به اینترنت دارد و به صورت آنلاین قابل استفاده خواهد بود. (البته مصرف اینترنت اون با توجه به بهینه‌سازی‌هایی که انجام داده‌ایم خیلی کم هست، نگران نباشید.)

حالا شما می‌تونید بدون نصب اپ اندرویدی هم به راحتی و خیلی سریع به سایت درایورشو دسترسی داشته باشید. چطور؟ کافیه مراحل زیر رو طی کنید.

گام اول. مرورگر گوگل کروم رو باز کرده و آدرس سایت درایورشو (www.driversho.com) رو وارد نمایید.

گام دوم. بعد از باز شدن سایت، در قسمت بالای برنامه کروم آیکن سه نقطه رو بزنید تا منوی اون باز بشه. (در تصویر زیر دور آن خط قرمز کشیده شده.)

صفحه اصلی درایورشو در نمایش موبایل

گام سوم. در منوی باز شده گزینه Add to Home screen رو بزنید.

منوی گوگل کروم

گام چهارم. در این قسمت می‌تونید اسم پیش فرض رو که ممکنه طولانی هم باشه، به اون چیزی که دوست دارید تغییر بدید. ما کلمه «درایورشو» رو انتخاب کرده و Add رو می‌زنیم.

ویرایش متن add to home screen در گوگل کروم

بعد از انجام این ۴ مرحله، آیکن درایورشو به صفحه اصلی گوشی شما اضافه خواهد شد. از این به بعد می‌تونید با زدن روی اون از سرویس درایورشو استفاده کنید. (درست مثل اینکه برنامه اندرویدی درایورشو رو نصب کرده باشید.)

آیکن درایورشو در صفحه اصلی گوشی

با این کار دیگه نیاز به نصب برنامه‌ای جدا رو گوشی وجود نداره و از طرفی کاربران سایر سیستم عامل‌های تلفن‌های هوشمند مثل ios هم می‌تونند به راحتی از سرویس درایورشو استفاده کنند. یادتون باشه که می‌تونید این کار رو برای هر سایتی که زیاد استفاده می‌کنید و تمایل دارید سریع‌تر بهش دسترسی داشته باشید، انجام بدید. (به جای باز کردن مرورگر و وارد کردن آدرس سایت و...)

نظرهای کاربران

تصویر کاربر درایورشو
Majidmalakzadeh
خوبه