سوالات متداول

در این قسمت به سوالات متداولی که برای کاربران درایورشو پیش اومده یا ممکن است پیش بیاد، پاسخ داده‌ایم.

چطور در درایورشو ثبت‌نام کنم؟

راحت از اون چیزی که فکرش رو کنید، اون هم در کمتر از ۲ دقیقه! کافیه صفحه ثبت‌نام رو باز کنید و از راهنمای موجود در صفحه کمک بگیرید.

چطور وارد حساب کاربری خودم بشم؟

بعد از ثبت‌نام موفق به به صورت خودکار به صفحه ورود هدایت شده و کافیه اطلاعات ثبت‌نامی خودتون رو وارد کنید. ضمناً در صفحه ورود هم راهنمایی برای کاربر قرار داده شده است.

اگه رمز عبورم رو فراموش کردم، چه کار کنم؟

بازیابی رمز عبور در درایورشو (مثل تمام سایت‌های دیگر) به کمک ایمیل انجام می‌شود. در صورتی که در قسمت تکمیل اطلاعات، ایمیل خودتون رو ثبت کرده باشید، در صورتی که رمز عبورتون رو فراموش کنید می‌تونید با رفتن به صفحه فراموشی رمز عبور و وارد کردن ایمیل خودتون (ثبت شده در درایورشو)، لینک بازیابی رمز عبور رو دریافت کنید.

من وارد حساب کاربری‌ام شدم. بعد چند ساعت که برگشتم و استفاده کنم، میگه هنوز وارد نشدی! داستان چیه؟

جای نگرانی نیست! بعد از اینکه وارد حساب کاربری‌تون بشید، اگه به مدت ۲ ساعت هیچ گونه فعالیتی نداشته باشید (یعنی هیچ صفحه‌ای رو لود نکنید)، به صورت خودکار از حساب‌تون خارج شده و نیاز به ورود مجدد هست.

چطور می‌تونم اشتراک خریداری کنم؟

برای این کار کافیه ابتدا وارد حساب کاربری خود شده و سپس صفحه خرید بسته اشتراک رو باز کنید. با انتخاب بسته مورد نیاز، دکمه پرداخت رو زده و به مرحله تایید بروید. بعد از تایید به یکی از درگاه‌های بانکی (پارسیان، سامان، ملت و...) متصل شده و عمل پرداخت وجه رو به صورت آنلاین و امن انجام خواهید داد.

برای پرداخت آنلاین به چه اطلاعاتی نیاز دارم؟

برای پرداخت آنلاین کافیه «شماره کارت»، «رمز دوم یا رمز اینترنتی»، «شماره cvv2» و «تاریخ انقضای کارت بانکی» رو داشته باشید. در صورتی که رمز دوم ندارید، برای دریافت اون کافیه به یک دستگاه خودپرداز (ATM) مراجعه کنید. سایر اطلاعات بر روی کارت بانکی شما درج شده.

موقع خرید بسته نمی‌تونم به مرحله بعد و تایید برم. چه کار کنم؟

ممکن است در بعضی مواقع به دلایل مختلف درگاه پرداخت انتخابی با خطا مواجه شود. در صورت مواجه شدن با خطا یا هر مسئله‌ی دیگه کافیه درگاه پرداخت پیش فرض رو تغییر داده و یکی دیگه رو انتخاب کنید. در صورت بروز هر گونه خطا یا مشکل، کافیه به پشتیبانی پیام بدید.

اگه نخواستم اینترنتی پرداخت کنم، چه کار کنم؟

در صورتی که به هر دلیلی تمایل به پرداخت اینترنتی و آنلاین نداشته و پرداخت به صورت کارت به کارت و یا واریز به حساب رو ترجیح می‌دید، کافیه به پشتیبانی پیام ارسال کنید.

چه قسمت‌هایی از درایورشو رایگان هست؟

دو فصل اول کتاب آیین نامه و ۶ آزمون آنلاین آیین نامه (آزمون‌های شماره ۱، ۲، ۳، ۴۱، ۴۲ و ۴۳) رایگان هستن و برای تست کیفیت سرویس درایورشو می‌تونید از اون‌ها استفاده کنید.

بعد از اتمام بسته اشتراک، آیا اطلاعاتم از بین میره؟

بعد از اتمام بسته اشتراک خریداری شده، در صورت تمایل می‌توانید بسته دیگری خریداری نمایید و به فعالیت خودتون ادامه بدید. ولی اطلاعات شما تحت هیچ شرایطی از بین نمیره و شما بعد از هر مدت که به درایورشو رجوع کنید، با داشتن نام کاربری و رمز عبور خودتون می‌تونید به فعالیت‌تون ادامه بدید.