آزمون آیین نامه رانندگی ۸ - غیر رایگان

برای سرویس درایورشو با این کیفیت منحصر به فرد تلاش‌های زیادی صورت گرفته است. لطفاً از سرویس خودتان حمایت کرده و آن را به دیگران هم پیشنهاد دهید. سپاس.

نظرهای کاربران

تصویر کاربر درایورشو
کاربر درایورشو
سوال 15 نباید جوابش چپ باشه ؟
درایورشو
درایورشو

سلام، به سوال و پاسخ اون دقت کنید! گزینه درست، چپ هست دیگه! 

تصویر کاربر درایورشو
sina، کاربر درایورشو
دورد بر شما، تست زدن بهتر کمک می‌کنه مطالب تو خاطر بمونه فردا امتحان مجدد دارم حساب را شارژ کردم امیدوارم امشب برسم حسابی بخونم قبول بشم، یه مورد متوجه نشدم چرا راه یکطرفه باید سمت چپ توقف کرد عمدا اشتباه زدم که شما توضیح داده باشین که استثنائا شما هم توضیح نداده بودین
درایورشو
درایورشو

سلام، وقت بخیر. از انتخاب شما سپاس‌گزاریم. در رابطه با اینکه فردا امتحان دارید، با پشتیبانی درایورشو ارتباط برقرار کنید و راهنمایی بگیرید. در رابطه موضوع دوم... همون‌طور که می‌دونید درایورشو تنها منبعی هست که برای سوالات آیین‌نامه پاسخ تشریحی تدارک دیده. ولی این هم در نظر بگیرید که بعضی از سوالات هستند که نیاز به توضیحی ندارند! مثلاً یک سوال فنی که «روغن ترمز رو باید هر چند وقت کنترل کرد؟» و جواب اون فقط یک زمانه، قطعاً نیاز به توضیح بیشتری نداره. برای این سوال، میشه گفت برای راننده‌های در حال عبور بهتره، چون سمت چپ رو بهتر مشاهده و ماشین‌های پارک شده رو راحت‌تر رد می‌کنند. موفق باشید.

تصویر کاربر درایورشو
فرگل، کاربر درایورشو
سلام برای سوال ۲۶ فک کنم باید موارد سبقت ممنوع رو در قسمت آنالیز بنویسید!
درایورشو
درایورشو

کاربر گرامی، سلام. ممنون از حُسن توجه شما. حق با شماست، به جای ذکر نکات مربوط به سبقت ممنوع، نکات مربوط به ایستادن ممنوع ذکر شده بود که اصلاح شد. سپاس.