آزمون آیین نامه رانندگی ۳۲ - غیر رایگان

برای سرویس درایورشو با این کیفیت منحصر به فرد تلاش‌های زیادی صورت گرفته است. لطفاً از سرویس خودتان حمایت کرده و آن را به دیگران هم پیشنهاد دهید. سپاس.

نظرهای کاربران

تصویر کاربر درایورشو
Hadi، کاربر درایورشو
سوال ۲۱ گزینه ۴ تقاطع نیست
درایورشو
درایورشو

کاربر گرامی، سلام. ممنون از اینکه با درایورشو ارتباط برقرار کردید تا به بهتر شدن اون کمک کنید. بله، حق با شماست، نکته‌ی این سوال برای گزینه ۴ اشتباه بود که اصلاح شد. ممنون.

تصویر کاربر درایورشو
کاربر درایورشو
بنده اقدام بخرید بسته 4900 تومنی جهت استفاده آزمون آن لاین سایت کرده ولی سایت اجازه دسترسی به آزمون های غیر رایگان را نمیدهد...مرتبا پیشنهاد خرید بسته میکند...الان بنده تکلیف م چیست
درایورشو
درایورشو

سلام، وقت بخیر. تراکنشی با نام کاربری شما ثبت نشده! در صورتی که پول از حساب شما کم شده باشه، قطعا در کمتر از ٧٢ ساعت به حساب شما بر می گرده. در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر دارید، از راه های ارتباطی معرفی شده در صفحه ارتباط با ما، برای ما پیام بفرستید. 

تصویر کاربر درایورشو
کاربر درایورشو
سلام و خدا قوت! واقعا برای موفقیت روز افزون و سعادتتون دعا میکنم، بدون غلط قبول شدم . ممنونم خیلی خیلی! فقط کاش همه آموزشها در کشورمون همین جوری جذاب و پر بار بود! باز هم ممنونم
درایورشو
درایورشو

کاربر گرامی، سلام. سپاس از شما که از درایورشو حمایت کردید. بسیار خوشحالیم که از سرویس درایورشو راضی هستید. با آرزوی موفقیت.