راهنمای کتاب آیین نامه

در این قسمت با نحوه استفاده از کتاب آیین نامه رانندگی که درایورشو تدوین کرده، آشنا می‌شوید.

کتاب آیین نامه رانندگی درایورشو

درایورشو مباحثی رو که در کتاب آیین نامه مطرح شده، بازنگری، بازنویسی، ویرایش و خلاصه کرده تا خیلی راحت‌تر بتونید قوانین آیین نامه راهنمایی و رانندگی رو یاد بگیرید. پس دیگه دغدغه‌ی زیاد بودن حجم کتاب، خشک بودن بیان اون و نداشتن وقت رو نداشته باشید.

در هر فصل، برای هر قسمت از کتاب یه راهنمای مختصر از نحوه سوال اومدن و میزان اهمیت اون قسمت طراحی کردیم که خیلی می‌تونه به شما کمک کنه.

کتاب آیین نامه رانندگی شما

همون‌طور که گفتیم، این آموزش‌ها تمام سرفصل‌های کتاب آیین نامه رو پوشش میدن و مباحثی مثل «فرهنگ رانندگی» و «سوالات فنی آیین نامه» رو هم به صورت سوال در آزمون های آنلاین جا دادیم! به نظر ما این طوری خیلی بهتر یاد می‌گیرید.

ولی شاید هنوز این سوال براتون وجود داشته باشه که آیا نیازی به خوندن کتاب هم هست یا خیر؟! ما می‌گیم اگه فرصت دارید حتماً این کار رو انجام بدید. ولی بدونید این آموزش ها و آزمون ها رو طوری طراحی و تدوین کردیم که با همین‌ها می‌تونید در بار اول و بدون غلط قبول بشید! این اطمینانی هست که درایورشو به شما میده.

کتاب رایگان آیین نامه

فصل اول و فصل دوم کتاب آیین نامه رانندگی رایگان هستن و با دیدن اون‌ها متوجه کیفیت و منحصر به فرد بودن درایورشو خواهید شد ;)