سوالات آیین نامه رانندگی با جواب

سوالات آیین نامه رانندگی با جواب

فارغ از اینکه در چه مقطعی باشید و خودتون رو برای شرکت در چه آزمونی آماده می‌کنید، دیدن نمونه سوالات مربوط به امتحان پیش رو خیلی به شما کمک می‌کنه، مخصوصاً اگه سوالات با جواب باشند. البته وقتی که بشه به جواب‌ها اطمینان کرد!

یکی از امتحان هایی که اکثر متقاضی هم دنبال نمونه سوالاتش هستن و هم دنبال جواب‌ها، امتحان آیین نامه راهنمایی و رانندگی هست. امتحانی که خیلی‌ها به دلایل مختلف مردود میشن و همش دنبال راهی برای قبولی راحت در این آزمون هستن. سرویس درایورشو علاوه بر اینکه سوالات استاندارد آیین نامه رو گردآوری کرده، به عنوان تنها وب‌سایت و وب‌اپلیکیشن هست که برای سوالات آیین نامه علاوه بر مشخص کردن گزینه درست، جواب تشریحی هم آماده کرده و گزینه‌های مختلف اون سوال رو مورد بررسی قرار داده.

اینکه سوال با جواب تشریحی باشه شاید قدری بیشتر از وقت کاربر رو به خودش اختصاص بده، ولی در عوض شما با دیدن یک سوال هم با تیپ سوال آشنا می‌شوید، هم جواب درست رو یاد می‌گیرید، هم دلیل نادرست بودن سایر گزینه‌ها رو متوجه شده و هم نکته مربوط به اون سوال برای شما مرور میشه! در یک کلام زیر و بم سوال رو قورت می‌دهید!

خیلی راحت گواهینامه بگیرید

 

فقط کافیه یه دور مطالب رو بخونید و تا می‌تونید در آزمون های آنلاین آیین نامه شرکت کنید. این طوری هم به سوالات آیین نامه مسلط می‌شوید و هم مطالب و نکات براتون مرور میشه. نتیجه این کار چی میشه؟ قبولی در همون بار اول با بیشترین تعداد سوال درست! :)

 

پس چرا معطل هستید؟! به درایورشو به عنوان یه سرویس منحصر به فرد و مطمئن اعتماد کنید و همین حالا دست به کار شوید...

 

راهنمای امتحان آیین نامه

آزمون آیین نامه شماره ۱ | کاملاً رایگان

آزمون آیین نامه شماره ۲ | کاملاً رایگان

آزمون آیین نامه شماره ۳ | کاملاً رایگان

نظرهای کاربران

تصویر کاربر درایورشو
امین
خیلی خوب و کاربردی